Než začneme

Svěřit grafickou podobu vašeho produktu, akce nebo celé firmy jen tak někomu? Máte pravdu, nejdřív o mně potřebujete vědět pár zásadních věcí…

Kdo jsem

Jmenuji se Bohouš Poláček a starám se o důstojnou vizuální prezentaci firem a živnostníků. Takových, kteří si uvědomují, že grafický design je součást kvalitně zvládnutého marketingu, který si na potřebné úrovni sami prostě neudělají. Už na střední škole jsem se věnoval polygrafii. Grafice se věnuji přes 5 let. Miluji minimalismus, přehlednost a rozvoj – myslím, že to vše se svým způsobem odráží i v mé práci. Jako své hlavní přednosti vidím rychlost odvedené práce, aktivní komunikaci, čistotu designu a vlastní iniciativu v projektech. A potvrzují to spokojené ohlasy klientů na konci zakázek.

Co dělám

Zaměřuji se nejvíc na tiskoviny (se zařízením tisku), etikety a vizuální styly. Navrhnu vám logo, poté logomanuál a další tiskoviny jako vizitky, katalogy, etikety, plakáty. Jako součást brandu vám navrhnu třeba i firemní stan, zaměstnanecká trička nebo jednoduchý web. 

Tvoříte novou značku? Cítíte, že váš aktuální byznys potřebuje rebrandovat? Zavolejte. Nabídnu své oborové zkušenosti a navrch přihodím konkrétní kroky jak na to. Ať už pořádáte společenskou akci, nebo jako šéf nadnárodní společnosti ladíte vizuální styl.

Potřebujete mě?

Pokud jste na mém webu doklikali až sem, pak určitě ano. Svět se pořád rozvíjí. Potřebujete být o krok napřed před konkurencí, abyste na trhu byli vidět a neobrostli mechem. Však to znáte – kdo chvíli stál, už stojí opodál... Má grafika vás dostane (zase) do hry. Grafickým designem žiju, průběžně koukám po aktuálních trendech a nejsem líný doplňovat svůj dovednostní arzenál a know-how. A jak posouvám sebe, posouvám i byznys svých klientů.

Hodinová sazba a ceny

Hodinovou sazbu držím na 500-600 Kč (záleží na objemu a složitosti konkrétní zakázky). Plakát vám zpracuji do 5000 Kč, za aktivní externí spolupráci u mě investujete v rozmezí 15–30 000 Kč měsíčně.

 

Máte pro mě práci, zajímá vás konkrétní cena zakázky? Napište, ochotně a zdarma vám spočítám kalkulaci. A vy se poté rozhodnete, zda do toho půjdeme spolu.

Sledujte mě