Cesta k vínu Pro rodinné vinařství Daniela Záblackého jsem vytvořil logo, etikety a prvky vizuálního stylu. Znnačka má působit lidsky a kvalitně – cílem vinařství není prodávat vína v nákupních řetězcích, ale tvořit kvalitní víno s příběhem, které si lidé zamilují. Detail projektu Slide Vizuál pro milovníky čokolád Don Coco prodává luxusní a prémiové pralinky z českých čokoládoven. Mým cílem bylo rebrandovat značku, osvěžit sítě a "zabalit" obaly. Detail projektu Detail projektu Slide Ve zdravém obale zdravý duch V rámci rebrandu společnosti Aktin na novou značku Vilgain jsem vytvořil a přetvořil několik desítek etiket a obalů. Spousta analýz a grafů... Pro společnost CEEC Research pravidelně vytvářím kvartální a půlroční analýzy a grafiku na pravidelné konference ve stavebnickém oboru. Grafik
fotbalového
týmu
Fotbalistům z Dolních Chaber přihrávám grafiku na sociální sítě, tiskoviny a brožurky, a to i pro fanouškovský stánek Chaberskou PERGOLU, pro kterou jsem vytvořil logo a vizuální styl.
Sedlecká vína „Naší snahou především je, aby vína byla v souznění se zdejším terroir a naplno vynikla jejich poetika.“ Detail projektu Líbí se Vám práce? Napište mi na [email protected], nebo zavolejte, rád s Vámi vše proberu do detailu. Napište mi na [email protected], nebo zavolejte, rád s Vámi vše proberu do detailu.
Sledujte mě